Kadıköy Web Tasarım
 
 
Kadıköy Web E-Ticaret Paketi

Anasayfa    Hakkımızda     E-Ticaret Paketleri     Projeler     Referanslarımız    İletişim

 

Biliyor Musun ? :

 
 Muhasebe Programı Entegre
 

 E-Ticaret Programı İçeriği
E-Ticaret programımızda başlıca menü içerik yönetimi aşağıdaki gibidir.
*Envanter-Ürünler
** Ürün Ekleme
**Kategori ve Marka
**Varyant Ayarları
**Ürün Listesi
**Toplu Ürün Yönetimi
*Sipariş Yönetimi
**Siparişler
**Değişim
**İade
*Kargo
**Kargo Yönetimi
**Kargo Takip
**Barkod Yazdırma
*Raporlama
**Stok Raporu
**Satış Raporu
**Müşteriler
**Muhasebe Raporu
Envanter-Ürünler
Envanter Ürün Ekleme
Ürün ekleme panelinizden varyantlı ve seçilmiş pazaryerlerine ürün ekleyebileceksiniz.
Ürün ekleme bölümünden ürünlerin resimleri var ise renk gibi bir varyanta veya birden fazla kombine edilmiş varyanta eklenebilecek.
Ürün ekleme bölümünden dilerseniz her ürünü farklı bir kargo firmasına atayabileceğiniz gibi kargo ayarları bölümünden ayarlanmış çeşitli kargo şablonlarını da seçmeli bir şekilde kullanabilirsiniz.
Ürün ekleme kısmından pazaryeri sitelerinden çekilmiş markalara ve kategorileri seçerek ürünleri ekleyebilirsiniz.
Ürün içerik ve açıklama kısımları html ve görsel eklenebilir özelliktedir.
Kategori ve Marka Yönetimi
Pazaryerlerinden otomatik olarak gelecek marka ve kategorilerin sizin belirlediğiniz marka ve kategoriler ile eşleştirileceği bölüm.
Varyant Ayarları
Varyant ekleme ve çıkartma yapılabilecek alan. Bu alanda her pazaryeri için farklı varyantlar yapılabilmektedir.
Ürün Listeleme
Ürün listeleme kısmı tek sayfada ürün raporu sunabilmektedir. Hangi ürün hangi pazaryerlerinde, hangi fiyata sunulmakta, satış, stok gibi özet bilgileri bulunmaktadır. Aynı listede hızlı düzenleme özelliği bulunmaktadır.
Toplu Ürün Yönetimi.
Ürünlerin kategori, marka, fiyat, stok durumu gibi özellikleri toplu bir şekilde düzenleyebileceğimiz bölüm.
Sipariş Yönetimi
Siparişler
Entegre olmuş pazaryeri mağazalarından her sipariş bu bölümde özet ve sipariş numaraları ile karşımızda olacak. Bu bölümde her pazaryeri mağazası için dilersek ayrı ayrı siparişleri listeleyebilecek dilersek hepsini tek pencereden görebileceğiz.
Mevcut sipariş numarası satırına tıklamamız durumunda siparişin içeriğine erişilebilecek.
Sipariş içeriği bölümünde Siparişi veren, fatura adresi, kargo adresi, siparişler ve adetleri varyantları ile birlikte, tutar ve siparişin kargo özelliklerine kadar tüm özellikleri bulunmakta ve bu siparişler onay sürecine gitmeden önce düzenlenebilir bir biçimde olacaktır.
Neden düzenlenebilir?
Sipariş verildikten bir süre sonra bir çok müşteri fikrini ve adresini değiştirmek isteyebilir bu değişimleri dilerseniz siz hızlı bir biçimde tek tıkla uygulayabilirsiniz.
Değişim ve İade istekleri.
Mevcut pazaryeri entegre sistemlerinde değişim ve iade veri aktarımı bulunmamaktadır. Bu sistemde manuel olarak değişim belirtilecektir. Değişim ve iade yapmak isteyen müşteri sipariş numarası ile sipariş ekrana çağırılıp değiştirilmek veya iadesi yapılacak ürünler işaretlenerek değişimi yapılacaktır.
Aynı panelden değişim faturası kesilebilecektir.
Kargo
Kargo Yönetimi
E-ticaret programımızda pazaryerleri için belirleyebileceğimiz bir kargo şablonu veya birden fazla kargo şablonu bulunmaktadır. Bu şablonlar dilersek tüm pazaryerlerine aktarılabilir durumda olacaktır.
Örneğin pazarsepeti isimli pazaryeri mağazamıza birden fazla kargo şablonu aktarabileceğiz, veya tek bir kargo şablonunu tüm pazaryerlerindeki mağazalarımıza aktarabileceğiz.
Kargo Takip
Kargoya çıkış yapılan ürünlerin sipariş numarası, alıcı ve takip numarasının listeleneceği ve her tür bilgi ile gelişmiş bir arama motoru ile aranılan kargoya ulaşılabileceğimiz bir bölüm.
Örneğin Ankara iline gönderilen tüm siparişleri veya belirli tarihtekileri arayabileceğimiz gibi arama bölümüne Ankara yazdığımızda içeriğinde Ankara bilgisi olan tüm siparişler karşımıza çıkacak. ( Soyismi Ankara olan bir müşteri bile karşımıza çıkacaktır.) Dilersek detay arama istersek ürün arama yöntemi ile takip numarasına ulaşabileceğiz.
Bu bölümde takip numarasına tek tık yapıldığında karşımıza gelecek ekranda siparişin durumunu, takibini görebileceğiz.
Kargo Barkodu Yazdırma
Siparişi hazırlanmakta olan veya hazır olan paketlenmiş ürünlerimize kargo barkodu yazdırabileceğimiz bölüm. Sade ve hızlı bir şekilde pazaryerleri üzerinden çekilen barkod numaralarını barkod yazıcımıza göndererir.

Raporlama
Stok Raporu
Stok raporu bölümünde yönetilebilir stok verileri ve anlık olarak stok bilgileri bulunmaktdır.
Stok raporu bölümünde tarihlere göre raporlama, gün sonu stok raporları, günlük satışı yapılan ürün ve miktarları gibi raporlar karşımıza çıkmaktadır.
Örneğin: “Mavi Renkli Akıllı Telefon” ürünümüzden “11.05.2014” tarihinde “7 adet” satıldığını görebileceğiz. Detaylarda ise bu ürünün hangi müşterilerimizin hangi pazaryerlerinden satın aldığını ve teslim tarihi bilgilerine ulaşabiliriz.
Stok bölümünde herhangi bir ürünün stoğunu yöneticiler dışınca kimse değiştiremez. Bu bölüm mevcut muhasebe programı ile birlikte entegre olarak çalıştırılabilir.
Satış Raporu
Satış raporları bölümünde belirlenen tarih aralıklarında tüm ürünlerin veya herhangi bir ürünün
Satış miktarı
Tarih aralıkları
Bölgesel raporlama
Mağaza satış raporları
Senelik satış raporları
Bulunacaktır.
Müşteriler
Müşterilerimizin data kısmının bulunacağı bölüm. Bu bölümden tüm müşteri kayıtlarımıza ve müşteri hareketlerine ulaşabileceğiz.
Müşteri iletişim ve geçmiş dönem siparişleri bu bölümde dışarı ve içeri aktarılabilir bir biçimde bulunacaktır.
Muhasebe Raporu
Muhasebesel rapor bölümü satışı yapılan ürünlerin kazanç, karlılık ve sene sonu istatistiklerinin bulunduğu, bölümdür. Export ve Import özellikleri ile dönemsel satış analizi yapılabilir.
Örneğin 2014 Aralık Ayı raporlarını şemasal bir biçimde karşımıza çıkartır.
Karşımıza çıkan grafik ekranında Her pazaryerinin toplam kazanç, gider ve karlılık oranı karşımıza çıkar.

 
muhsebe e-ticaret kargo entegre program yazılım
Pazaryeri Entegrasyonu ve Masaüstü Programı
Mevcut entegrasyon sistemlerinde pazaryeri mağazalarınız kiralık bir e-ticaret sistemi ile entegre olarak çalışır ve e-ticaret sistemi için her ay veya yıl ekstra ödemeler karşınıza çıkar.
Bu ödemelerden bazıları Bant genişliği, trafik, web sitesi özellikleri, ödeme sistemleri olarak uzayıp gider. Herhangi bir web sitesi ile pazaryeri mağazanızı entegre etmek için bir ara programa ihtiyacınız olduğunda 3. bir sistem devreye girer ve sürekli kontrollü bir şekilde çaışması izlenmektedir. Bu ara programlar masaüstü bilgisayarlar yerine sunucu gibi maliyeti yüksek sistemlerde barındırıldığından ekstra olarak 4. bir sisteme ihtiyacınız olur.
Peki bu kalabalıktan nasıl kurtulacaksınız.
Gelişen teknoloji ve yazılım sistemleri ile birlikte insanların bilgisayar kullanımının dahi azalması ve mobil olarak interneti kullanması gibi ileri tarihlerde belki de e-ticaret sitelerine ihtiyaç duyulmayacak ve operasyonlar mobil ve masa üstü programlardan yapılabilir duruma gelecek.
Pazaryeri Masaüstü Programı
Nasıl Çalışır?
Masaüstü ve mobil olarak kurulacak program pazaryeri mağazalarınızın api kodları ile entegre bir şekilde çalışarak pazaryeri mağazalarınızın tümüne veya dilerseniz seçebileceğiniz herhangi mağazalara ürünleri varyantlı ve stoklu bir şekilde yüklemenize ve çıkartmanıza olanak sağlayacaktır.
Stok Kontrolü ve Muhasebe
E-Ticaret sistemlerinde en önemli ve sorumluluk gerektiren bir diğer iş stok yönetimi ve muhasebedir. Mevcut program ile stok kontrolü sürekli göz önünde olacağından elinizde bulunmayan envanterlerin satışını kapatabilir veya stoklarını güncelleyebilirsiniz.
Mevcut programda ön muhasebe ve hesaplamaları, raporlamaları yapabileceğiniz için muhasebe programlarınız dışınca istediğiniz zaman satış analizi ve hesaplama yapabileceksiniz.
Kargo Entegrasyon ve Barkod
Mevcut yazılım dilerseniz kargo ile entegre bir şekilde çalışarak onaylanmış tüm siparişleri otomatik veya manuel bir şekilde birden fazla alternatif kargo firmasına veri transferi yapabilmektedir ve barkod yazıcınıza barkod olarak çıktı alabilmenizi sağlayacak veriyi gönderebilmektedir.
Program e-ticaret siteleri ile entegre çalıştığı için çeşitli kargo panellerinden müşterilerinize sürekli takip numarası iletmenize gerek kalmayacaktır.
 
 
 
 
 Kadıköy Web...  Hizmetlerimiz...  Barındırma Hizmetlerimiz...    Kadıköy Web İletişim...
   Anasayfa    Web Tasarım    Dedicated Sunucu Kiralama      
 Mobil  : 0532 374 33 90
 Adres  : Yavuztürk Sokak, Rasimpaşa Mahallesi
 No      : 27/3
 Kadıköy - İstanbul
   Hakkımızda    Grafik Tasarım    V.P.S Sunucu Kiralama    
   Referanslarımız    Satılık Domain    Veritabanı Saklama    
   Projelerimiz    Google Seo    Hosting Kiralama    
   Kampanyalarımız    Animasyon Çalışmaları    Özel Sunucu Kiralama    
   İletişim ve İrtibat    E-ticaret Sistemlerimiz    Bayilik Sistemi