Reklamcılık

 1. Google Reklamları

  Google Reklamcılığı

  İnternet ortamındaki en yaygın kullanılan arama motorlarından olan google arama sonuçlarında ve çeşitli web sitelerinde ürün veya web sitenizin bağlantılarını göstermek için sizlere reklam fırsatı sunmakta. Google üzerinde reklam vererek ürünlerini pazarlayan ve verdiği hizmetin reklamını yapan firmalar iş hacimlerini büyütüyorlar.

  Google reklam verme, google reklamları, google alışveriş reklamları, google çerez reklamları, google geri dönüşüm reklamları, remarketing,google merchant center

  Google arama motorları kullanımı içerisinde %90 gibi bir paya sahip ve her gün milyarlarca insan google üzerinden hizmet ve ürün araması yapmakta.

  Google son dönemde arama motorları, haritalar, youtube ve çeşitli web sitelerinde yayınladığı reklam paketi türünü google ads ve google express olarak ayırdı.

  Google reklam verme, google reklamları, google alışveriş reklamları, google çerez reklamları, google geri dönüşüm reklamları, remarketing,google merchant centerGoogle express ile sade ve hızlı bir altyapı kullanarak reklam vermenize olanak sağlarken google ads(adwords) ile tam profestonel bir reklam paneli sunuyor google ads ve express arasında karşılaştırma için bu sayfaya göz atabilirsiniz.

  Google reklamlarının web sitenize faydasını kısa sürede göreceğinize eminiz.

  Kadıköy Web olarak google ads ve express yönetiminizi profesyonel ekibimiz tarafından yönetebiliyoruz.

  Aşağıda hizmetlerimizden bazıları mevcuttur.

  • Google Alışveriş Reklamları
  • Google Arama Ağı Reklamları
  • Google Bağlantılı Web Sitelerde Reklamlar

  Yukarıdaki reklam çeşitleri ile web sitenize daha fazla ziyaretçi ve potansiyel müşteri yönlendirerek kazanç sağlayabilirsiniz.

  Kadıköy Web google merchant center ile ilgili destek vermektedir.

 2. Faccebook Reklamları
  content
 3. Instagram Reklamları
  content